شماره 50 ، جاده پینگ شان شی ، خیابان پینگ شان دو ، خیابان شیبی ، پانیو ، 511495 گوانگژو ، GD
خانه

Guangzhou Bevan Electrical Appliances & Technology Co Ltd کنترل کیفیت

حمل و نقل با کیفیت بالا ، حمل و نقل سریع و خدمات بسیار خوب. سزاوار 5 شروع می باشد. ما معتقدیم می توان در آینده نزدیک تجارت بیشتری و بیشتری انجام داد.

—— آقای جیوان نیلولا

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

کیفیت قطعات به طور مستقیم تحت تاثیر کیفیت محصول قرار دارد. چگونه کیفیت محصول خوب را قضاوت می کنیم؟ بیشترین نیاز اساسی ما حفظ دستیابی به قابلیت اطمینان محصول است. نوآوری و صنایع دستی برجسته. بنابراین با توجه به کیفیت. مفهوم شرکت ما بهترین هدیه ما را به بهترین وجه حتی کوچکترین جزئیات را امتحان کنید.

هر کدام از محصولات ما برای چه منطقه ای مورد استفاده قرار می گیرد، هدف ما با استفاده از محصول مشتری با هم ترکیب می شود و به طور کامل به هماهنگی کامل می رسد. ما خوشحالیم که با مشتریان و مشاوره مشترک برای پیدا کردن بهترین راه حل، ارتباط برقرار کنیم. این بخش ضروری برای بهبود کیفیت محصول و سطح خدمات مشتری است.

شاخص رضایت مشتری با کیفیت محصول ارتباط نزدیکی دارد. ما اصرار داریم که با کیفیت بالا برای رفع نیاز مشتری ما. توسعه و موفقیت Bevan یک مورد اتفاقی نیست، که به وحدت تمام کارکنان و نتایج ماندگاری طولانی است. نگه داشتن ایده مدیریت شرکت و مسئولیت سپرده گذاری برای مشتریان
کارکنان، محصول و محیط زیست، که اطمینان ما را به توسعه بیشتر و بیشتر مشتریان و رسیدن به موفقیت هر آنچه که در زمان یا زمان کوتاه است.

اطلاعات تماس
Guangzhou Bevan Electrical Appliances & Technology Co Ltd

تماس با شخص: Miss. Anna

تلفن: 15915864489

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)